Co na powiększenie biustu?

Mały biust odbiera pewności siebie i pogarsza samopoczucie, dlatego też wiele kobiet popada w kompleksy, jednak nie ma co się załamywać, ponieważ w obecnych czasach można wpłynąć na rozmiar piersi nie tylko poprzez operację plastyczną, która swoją drogą jest bardzo kosztowna, ale również przy pomocy kilku innych metod. Marzenia o większym biuście mogą bardzo łatwo się spełnić, jednak co na powiększenie biustu powinno się sprawdzić? Czy Frashe będzie dobrym wyjściem?

Odpowiednia dieta

Spożywanie bardzo kalorycznych potraw z pewnością odbije się na powiększeniu biustu, jednak równocześnie odłożą się one również na brzuchu i pośladach a przecież nie o to chodzi. Aby powiększyć biust, nie trzeba katować się słodyczami oraz tłustymi i niezdrowymi potrawami, ponieważ przy pomocy wartościowych produktów spożywczych, również można wpłynąć na jego rozmiar. Wiele kobiet ma jednak dylemat z wyborem ujędrniającego kremu do biustu, który także świetnie działa na piersi. Co jednak należy włączyć do codziennego menu? Zarówno produkty bogate w fitoestrogeny, jak i oleje roślinne. Fitoestrogeny znajdują się przede wszystkim w roślinach strączkowych, nasionach lnu i sezamu, a także w niektórych owocach. Jeśli chodzi natomiast o oleje roślinne, to warto postawić nie tylko na oliwę z oliwek czy też olej lniany, ale również na produkty, które w swoim składzie zawierają kwasy omega-3. Z tego też względu należy spożywać tłuste ryby, orzechy, a także awokado.

Masaże, ćwiczenia, pielęgnacja

Odpowiednio wykonany masaż pomaga poprawić krążenie, w efekcie czego biust staje się nie tylko jędrniejszy, ale również pełniejszy. Aby jednak zobaczyć jakieś efekty. Masaż powinien być wykonywany przez około 30 minut dziennie, jednak warto go uzupełnić o pielęgnację. Jednym z lepszych kosmetyków jest krem Frashe, który wzmacniając naczynia krwionośne i poprawiając krążenie krwi, sprawia, iż biust odzyskuje swoją jędrność i naturalny kształt a do tego wydaje się pełniejszy. Warto również wiedzieć o tym, iż na rozmiar biustu mogą również wpływać niektóre ćwiczenia takie jak damskie pompki czy też kocia kołyska, dlatego też warto włączyć je do rozkładu dnia.

Oceń

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 58 = 61