Skuteczne odchudzanie, czyli o redukcji tkanki tłuszczowej

Czasami zdarza się, że kolejne próby zrzucenia wagi kończą się porażką. Treningi i diety, które wcześniej przynosiły efekty, teraz zdają się zupełnie nie działać. Przyczyną tych problemów często okazuje się tkanka tłuszczowa gromadząca się miejscowo – w określonych okolicach naszego ciała, z których bardzo ciężko jest się jej pozbyć. Jeśli nie wiemy w jaki sposób pozbyć się tłuszczu zalegającego na naszych udach, boczkach czy ramionach, naszym wymarzonym sposobem na odchudzanie może okazać się zabieg odchudzający.

Zabiegi odchudzające

Do wyboru mamy kilka zabiegów, różniących się sposobem działania. Oto one:

  • Venus Legacy
  • Icoone
  • Cellu M6 Integral
  • Maximus Pollogen Legend
  • Karboksyterapia Reology 2

Poniżej znajdziesz krótki opis każdego z nich.

Venus Legacy – szybki zabieg na odchudzanie

Venus Legacy to nowoczesne urządzenie, mające wspaniały wpływ na wygląd twojego ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje dzięki rozgrzaniu jej za pomocą fal radiowych. Zabieg, w zależności od części ciała na której jest przeprowadzany, trwa od 10 do 30 minut. Pacjent czuje w jego czasie jedynie przyjemne ciepło, podczas gdy specjalne głowice, którymi jest masowany, zmniejszają tkankę tłuszczową i polepszają wygląd skóry, Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu.

Sprawdź więcej tutaj: http://drkozicka.pl/arts/skuteczne-sposoby-na-redukcje-tkanki-tluszczowej/

Icoone – zdrowa skóra i skutecznie odchudzanie

Kolejny zabieg odchudzający, Icoone, polega na masażu specjalnymi rolkami, wykonywanym pod ciśnieniem. Powoduje on nie tylko szybkie odchudzanie, ale również znaczną poprawę krążenia, a także wyglądu oraz zdrowia skóry. Doskonale sprawdza się w walce z cellulitem. Ten zabieg również jest całkowicie bezbolesny, a trwa od 30 do 60 minut. Pierwsze pozytywne efekty są widoczne natychmiast po zakończeniu masażu.

Zabieg wykonuje się na całym ciele – znacząco poprawia wygląd skóry i sylwetki. Usuwa cellulit oraz nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową, nadając smuklejszy, młodszy wygląd. Jest przy tym nie tylko całkowicie bezpieczny, ale również zupełnie bezbolesny.

Cellu M6 Integral – masaż i redukcja tkanki tłuszczowej

Kolejnym sposobem na skuteczne odchudzanie jest masaż wyszczuplający wykonany urządzeniem Cellu M6 Integral. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji tkanki tłuszczowej, która zostaje następnie naturalnie wydalona z organizmu. Sam masaż jest nie tylko skuteczny i całkowicie bezpieczny, ale również przyjemny. Trwa od 15 do 60 minut.

Maximus Pollogen Legend – zabieg odchudzający w 60°C

Podczas masażu urządzeniem Pollogen Legend dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, pobudzenia mięśni, poprawienia krążenia krwi oraz limfy, a także odpowiedniego odżywienia skóry. Tkanka tłuszczowa zostaje podgrzana do ok. 60°C, co doprowadza do jej upłynnienia, a następnie wydalenia z organizmu. Całość trwa od 15 do 60 minut i jest oczywiście całkowicie bezpieczna.

Karboksyterapia Reology 2 – odchudzanie z CO2

Ostatni zabieg na odchudzanie polega na wstrzyknięciu pacjentowi płynnego dwutlenku węgla. Być może brzmi to nieco strasznie, ale jest całkowicie bezpieczne i komfortowe. Dzięki substancji dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, przyśpieszenia krążenia, zwiększenia produkcji kolagenu, a efekcie szybszego wydalania tłuszczu z organizmu i znacznego poprawienia wyglądu skóry. Całość trwa ok. 30 minut.

Szybkie odchudzanie

Zdecyduj się na jeden z zabiegów lub całą ich serię i ciesz się natychmiastowymi efektami. Zalegająca tkanka tłuszczowa zostanie szybko usunięta z organizmu, obwód wybranej przez ciebie części ciała zmniejszy się, a twoja skóra stanie się jeszcze piękniejsza. Pamiętaj, że wszystkie zaprezentowane zabiegi odchudzające są całkowicie bezpieczne i pozbawione skutków ubocznych – w najgorszym wypadku dochodzi do niewielkiego zaczerwienienia skóry i delikatnych siniaków, które znikną po najwyżej kilku dniach.

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 5