Krem powiększający do piersi – Jak działają i czy warto je stosować?

Kiedy słyszymy hasło “krem na piersi”, często niemal automatycznie myślimy o jakimś chwycie marketingowym. Ujędrnienie? Powiększenie? Czy do estetycznego wyglądu piersi naprawdę potrzeba specjalnego kremu? Czy smarowanie może rzeczywiście przyczynić się do zmiany wielkości? Mimo wątpliwości i podejrzeń, odpowiedź ze strony specjalistów jest jedna: tak! Kremy na powiększenie biustu działają przede wszystkim poprzez poprawianie elastyczności i nawilżanie tego delikatnego obszaru ciała. Jednym ze skutecznych składników o takich właśnie właściwościach jest np. kwas hialuronowy. Krem na piersi posiada go zazwyczaj w takiej ilości, by wiązał wodę i powodował efekt optycznego uniesienia oraz powiększenia biustu.

KREM NA PIERSI –  SKŁADNIKI

Oprócz kwasu hialuronowego, warto jednak poszukiwać innych, naturalnych składników, przynoszących takie same rezultaty. Parabeny i SLSy, którymi nafaszerowano wiele kosmetyków dostępnych dziś na rynku, słusznie nie cieszą się dobrą sławą. Poszukiwanie najlepszego kremu powinno skoncentrować się na poszukiwaniu tego, co naturalne. Kremy ujędrniające do biustu mogą posiadać np. składniki takie jak:

  • Zioła – To oczywiście podstawa! Np. dziki pochrzyn albo koper włoski. Zarówno pierwszy jak i drugi mają działania podobne do kobiecych hormonów płciowych, przez co np. wpływają znacząco na wzrost gruczołu mlekowego i napinają skórę piersi.
  • Wyciągi – Szałwia? Lawenda? A może korzeń mniszka? Wyciągi roślinne świetnie wpływają na odżywienie, nawilżenie i poprawę kolorytu skóry.
  • Oleje – Na przykład z Czarnuszki. Kremy na powiększenie biustu przydają się często w okresie ciążowym, a oleje z czarnuszki wpływają na gruczoły sutkowe, czego efektem jest laktacja i optyczne wypełnienie piersi.
  • Kofeina – Silne działanie antyoksydacyjne zapewnia hamowanie procesów starzenia. Piersi nie ulegają zwiotczeniu, ale ujędrnieniu.

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: https://ujedrnianie-piersi.pl/czy-krem-powiekszajacy-do-biustu-zadziala/

NAJLEPSZY KREM UJĘDRNIAJĄCY DO BIUSTU

Żadnej chemii i ryzyka alergii. Krem przygotowany został w oparciu o naturalne składniki, dzięki czemu wszelkiego rodzaju podrażnienia, zaczerwieniania czy swędzenia nie mają racji bytu. Wyciąg z lawendy, ekstrat z pąków czy ruszczyka kolczastego, a także kofeina stanowią bazę składu kremu. To naturalne serum do biustu zawiera rośliny pochodzące z przeróżnych części świata – np. Japonii, Chin i Korei. Są to miejsca, które królują w pielęgnacji ciała i coraz częściej staja się inspiracją dla Europejek!

Oprócz ujędrnienia, sprawdza się też jako krem powiększający do biustu. W przeciwieństwie do

pospolitych, chemicznych kosmetyków, działa długo i trwale. Stosowany regularnie, już w pierwszych tygodniach smarowania odpowie na nasze oczekiwania i optycznie powiększy piersi. To dobre i proste rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą decydować się na operację plastyczną, ale chcą coś w swoim wyglądzie poprawić, zmienić czy udoskonalić. Bez użycia skalpela i ryzyka powikłań. Wzrost objętości piersi, redukcja rozstępów i wszystkich niedoskonałości związanych z upływem lat to główne cele i zalety kremu Frashe.

Frashe: skuteczne serum do powiększania piersi.

ALE KREMY NA POWIĘKSZENIE BIUSTU TO NIE WSZYSTKO

Jedną z podstaw pięknego biustu i ciała jest prowadzenie zdrowego stylu życia. Zaczynając od właściwej, zbilansowanej diety i odpowiedniego nawodnienia organizmu, przez redukcję stresu, zmęczenia, walkę z nadwagą czy aktywność fizyczną. Ta ostatnia ma ogromne znaczenie w procesie kształtowania piersi i wzmacniania ich struktury. Ćwiczenia na powiększenie biustu powodują przede wszystkim wzmocnienie klatki piersiowej i we współpracy z kremem potęgują efekt powiększenia.

Już od początku świata piersi są jednym z atutów kobiecości, dlatego warto zwrócić uwagę na ich pielęgnację. Dostępność kremów o naturalnych składnikach w szybki i bezbolesny sposób zmienia piersi, powodując ich ujędrnienie i optyczne wypełnienie.

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1