Depilacja laserowa Gdynia: bezbolesny zabieg laserem Vectus

Najskuteczniejszą metodą na walkę z niechcianym, sprawiającym ogromny dyskomfort owłosieniem jest depilacja laserowa. Jest to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej. Przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów, w komfortowych warunkach, tak aby pacjent nie czuł się nieswojo podczas zabiegu. Do tego celu coraz częściej wykorzystuje się specjalny rodzaj lasera diodowego. Jest to innowacyjny Laser Vectus.

Depilacja Laserem Vectus – jak wygląda zabieg?

Działanie polega na wytwarzaniu wiązki lasera, która emitowana jest przez specjalny rodzaj głowicy.  Dzięki temu laser Vectus do depilacji laserowej ciaławiązka światła lasera przenika w głąb skóry niszcząc bezpowrotnie komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Jest to metoda, która zapewnia trwałość. Włoski nie mają możliwości regeneracji, dzięki czemu nie odrastają. Jest to skuteczny zabieg, którego pierwsze efekty można zaobserwować po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Pełen efekt otrzymamy po upływie około dwóch miesięcy. Liczba zabiegów uzależniona jest od powierzchni ciała poddawanej zabiegowi depilacji oraz rodzaju owłosienia. Depilacja za pomocą tego lasera może być przeprowadzana na różnych częściach ciała i twarzy.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej

Należy umówić się na bezpłatną wizytę ze specjalistą z dziedziny medycyny estetycznej. Podczas wizyty należy poinformować o wszystkich chorobach przewlekłych na jakie chorujemy. Przed zabiegiem skóra musi być gładka. Należy pozbyć się owłosienia z partii ciała, której będzie dotyczył zabieg. Należy również pamiętać, aby skóra była nawilżona i nawodniona, ponieważ minimalizuje to ryzyko podrażnień. Poza tym należy:

  • przez okres miesiąca nie korzystać z solarium ani nie opalać się na słońcu, nie wolno usuwać włosków za pomocą pęsety, depilatora, wosku;
  • trzy tygodnie przed zabiegiem należy odstawić wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe, które posiadają właściwości wyszczuplające;
  • dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy stosować żadnych antybiotyków;
  • tydzień przed zabiegiem nie wolno złuszczać skóry peelingami, kremami, lekami.

Po zabiegu skóra może być podrażniona, zaczerwieniona, lecz skutki te bardzo szybko ustępują. Należy stosować kosmetyki do pielęgnacji skóry podrażnionej. Nie należy wysuszać skóry za pomocą mydła oraz kosmetyków na bazie spirytusu. Bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu nie można korzystać z basenu ani sauny, zażywać gorących kąpieli.

Czytaj więcej tutaj: http://www.tczewska.pl/wiadomosci/15844,depilacja-laserowa-vectus-gdynia

Depilacja laserowa w Gdyni

Zapisz się na zabieg już dziś, by za kilka miesięcy cieszyć się skórą bez włosów!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Laserowe usuwanie owłosienia jest najskuteczniejszą metodą, która daje doskonałe rezultaty. Poprawia wygląd estetyczny. Sprawia, że skóra jest piękniejsza, delikatniejsza, a problem wrastających włosków nie występuje. Ten rodzaj depilacji ma także ogromny wpływ na higienę oraz zdrowie skóry. Staje się ona zdrowsza, pozbawiona drobnoustrojów oraz bakterii, które rozmnażają się pomiędzy włoskami.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1