Zmagasz się z cellulitem? Spróbuj tego!

Wiele osób zmaga się z uciążliwym problemem, jakim jest cellulit. Na szczęście obecnie jest wiele metod, które pomogą w jego zlikwidowaniu

Zabieg na cellulit – mezoterapia

Kosmetyczka robi głowicą z wałeczkami. W przerwie pomiędzy nimi występuje na zmianę nadciśnienie i również podciśnienie. Głowica zasysa skórę i w tenże sposób ją masuje. poprawia krążenie żylne plus limfatyczne, ponadto dodatkowo pobudza włókna kolagenu oraz elastyny. Trzeba zrobić co najmniej 12 ów, najpierw 2–3 w tygodniu, kolejny raz w tygodniu.

Na cellulit – cellulipoliza

Cellulaze to jedyny, dostępny na rynku małoinwazyjny do redukowania cellulitu, przygotowany na bazie wszechstronnie zakrojonych doświadczeń klinicznych. jest jednorazowy, efekty pojawiają się sukcesywnie, w terminie od 3-12 miesięcy po zabiegu. Specjalista wprowadza w tkankę tłuszczową dwie cieniutkie igły, i następnie przepuszcza pomiędzy nimi prąd o przeciętnej częstotliwości. Pod jego wpływem powiększają się naczynia, plus dodatkowo poprawia się przepływ krwi plus przemiana materii. Dzięki temu z komórek niewątpliwie szybciej usuwane są toksyny. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, czasami wzmacniany przejściowym znieczuleniem dożylnym, również nie czuje się bólu w trakcie jego trwania. Drobny ból może pojawić się po zakończonym zabiegu, gdy znieczulenie przestanie działać. Przez pewien czas po zabiegu zaleca się stosowanie rajstop kompresyjnych.

Zwalczanie cellulitu bańkami

Sprawdzonym sposobem na cellulit o wielkiej efektywności jest powiązanie profesjonalnego u wykonywanego przy użyciu bańki chińskiej oraz drenażu limfatycznego. Efekty są widoczne natychmiast po paru seansach. Jak działa bańką chińską? Przede wszystkim zdecydowanie wzmaga krążenie krwi, płynów ustrojowych i co więcej przemianę materii. W rezultacie dochodzi do ograniczenia tkanki tłuszczowej również do znacznego zredukowania cellulitu. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona, delikatna oraz rozluźniona.

Depilacja laserowa to najnowocześniejsza metoda usuwania owłosienia. pozwala na wykonanie najlepszego, najmocniejszego, najbezpieczniejszego i zwłaszcza komfortowego dla pacjenta zabiegu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które dość mają golenia i depilacji. To jednak nie wszystko. Jest to wręcz ratunek dla osób, które musza walczyć z takimi tematami, jak zbędne owłosienie, wrastające włoski, czy zapalenie mieszków włosowych. W takich wypadkach zdarza się, że to dermatolog sugeruje wykonanie zabiegu.

Przeciwwskazania:

1. ciąża i karmienie piersią,
2. świeża opalenizna i skóra po zastosowaniu samoopalaczy,
3. terapia retinoidami,
4. zażywanie środków doustnych o oddziaływaniu uwrażliwiającym na słońce,
5. używanie kremów o oddziaływaniu uwrażliwiającym na słońce,
6. podrażnienia skóry,
7. dolegliwości i stany zapalne skóry,
8. choroby przewlekłe,
9 predyspozycja do przebarwień i bliznowców.

Reasumując, mamy wiele skutecznych metod, dzięki którym możemy raz na zawsze pozbyć się cellulitu. Jednakże zawsze ważna jest systematyczność, jak również zmiana stylu życia, żeby zapobiec powrotowi cellulitu, warto stosować naturalny krem na cellulit, jak również uprawiać sport.

5 (100%) 16 Głosów
6 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

38 − 34 =