Jak laserowo zamknąć naczynka

Wygraj z popękanymi naczynkamiPopękane naczynka coraz częściej stają problemem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Sposobem ich naprawienia są zwykle kremy, których reklamy przekonują konsumenta, że ten konkretny produkt sprawi, iż naczynka staną się odległym wspomnieniem. W rzeczywistości kremy nie są w stanie naprawić już istniejących uszkodzeń. Ich działanie polega na wzmocnieniu naczynek i zapobieganiu ich pękania w przyszłości. Często konieczne jest usuwanie naczynek. Rozszerzone naczynka można usunąć poprzez zabiegi kosmetologiczne.

Czym są popękane i rozszerzone naczynka?

Posiadanie cery naczynkowej wiąże się z występowaniem rozszerzonych i popękanych naczyń włosowatych. Są widoczne na skórze w kształcie pojedynczej czerwonej linii lub kilku linii, czyli tak zwanych pajączków. Ten defekt estetyczny może stanowić przyczynę kompleksów u kobiet i mężczyzn w każdym wieku, dlatego zalecamy przeczytać, jak wygląda skuteczne zamykanie naczynek laserem w Gdyni 

Zabiegi na usuwanie pajączków

Zabieg laserem VariLite 532 NM i 940 NM

Polega on na nagrzaniu naczynka za pomocą wiązki lasera do odpowiedniej temperatury, które powoduje jego zamknięcie. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest zamykanie naczynek na twarzy. Laser usuwa też popękane naczynka na nogach. Należy go powtórzyć od 2 do 6 razy. Efekty mogą się utrzymywać przez rok lub nawet trwale.

Quadrostar Pro Yellow

Procedura wykorzystuje światło lasera, które oddziałując na hemoglobinę zamyka naczynka. Aby efekty były widoczne należy powtórzyć zabieg maksymalnie 5 razy. Czas utrzymania się efektów zależy indywidualnie od osoby.

Laserowe usuwanie naczynek umożliwia również zabieg laserem Harmony XL.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą nowoczesnej głowicy Dye-VL. Posiada ona wąskopasmowe, pulsacyjne światło. Jest bezpieczny, gdyż skóra nie jest aż tak narażona na działanie innych długości światła. Sugerowana seria zabiegów to od 4-8 co 1-4 tygodnie. Czas utrzymywania się efektów zależy indywidualnie od osoby. Skóra jest rozjaśniona i wygładzona, a problem jakim jest pęknięte naczynko na twarzy lub popękane naczynka na nosie idzie w niepamięć.

Zabieg głowicą Hot-Cold

Polega on na użyciu specjalnej głowicy. Jej cechą szczególną jest działanie na skórę ciepłem i zimnem naprzemiennie. Zabieg jest określany mianem masażu, który wzmacnia naczynka i niweluje ich widoczność. Łagodzi również stany zapalne skóry, a także działa relaksująco na mięśnie. Efekty są widoczne około 3 miesięcy po skończeniu serii składającej się z 4-6 zabiegów.

Ultradźwięki

W tym zabiegu wykorzystuje się ampułkę z substancjami wzmacniającymi naczynka. Sam zabieg polega na nałożeniu zawartości ampułki na skórę, a następnie wykonaniu masażu głowicą emitującą ultradźwięki. W rezultacie naczynka zostają uszczelnione i wzmocnione.

Konsultacje przed zabiegiem

Konsultacje przed zabiegiem są niezwykle ważne w dobraniu odpowiedniego zabiegu. W zależności czy naszym problemem są na przykład popękane naczynka na udach czy ogólny cel stanowi usuwanie pajączków na nogach niezbędna jest rozmowa ze specjalistą, gdyż każdy zabieg wymaga indywidualnego podejścia do pacjenta. Dzięki temu zabieg będzie bezpieczny i skuteczny, a efekty długotrwałe. Dlatego, zapraszamy do jednego z naszych zaprzyjaźnionych salonów na konsultacje i zabiegi.

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

5 (100%) 4 Głosów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

56 + = 59