Innowacyjne zabiegi na twarz bez użycia skalpela.

W obecnych czasach dla większości z nas sama pielęgnacja twarzy to zdecydowanie za mało. Dlatego tak ważne są skuteczne i bezpieczne zabiegi kosmetyczne na twarz, które dadzą efekty, takie jak przy użyciu skalpela jednocześnie zachowując bezinwazyjność.


1. Skóra twarzy wymagająca regeneracji

Jeśli zależy nam na głębokiej regeneracji twarzy idealnym rozwiązaniem będą zabiegi laserowe na twarz. Dzięki zabiegom wykorzystującym laser Emerge i laser Harmony XL, owal twarzy zostanie znacznie poprawiony, a skóra będzie jak po liftingu. Jeśli zależy nam na efekcie odmłodzenia twarzy idealny będzie zabieg Mobilift M6. Przy zastosowaniu mechanicznej stymulacji działa on na reaktywację komórek twarzy. Jeśli oprócz poprawy kondycji skóry zależy nam na relaksie idealne będą masaże twarzy.

2. Cienie pod oczami, zmarszczki i przebarwienia

Z tymi problemami idealnie radzą sobie zabiegi pielęgnacyjne na twarz Dermapen / Mezopen oraz Geneo+. Są to bezpieczne zabiegi na twarz, które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki nim skóra jest znacznie odmłodzona, ze zredukowanymi zmarszczkami, cieniami oraz przebarwieniami. Podobne efekty uzyskuje się dzięki zabiegowi Pollogen Legend: Surgen, Maximus. Wykorzystuje on w tym celu innowacyjne urządzenie, dzięki którym możliwe są zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu oraz innych części ciała.

3. Cera wymagająca głębokiego oczyszczenia

Zabiegami, które dokładnie usuwają obumarły naskórek i głęboko oczyszczają skórę są mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny. Oba zabiegi kosmetyczne na twarz pomagają w uzyskaniu gładkiej, jednolitej cery. Mikrodermabrazja wykorzystuje w tym celu specjalną głowicę, a peeling kawitacyjny fale ultradźwiękowe.

4. Rozszerzone naczynka

Częstym problemem cery są rozszerzone naczynka. Laser Varilite oraz Głowica Hot-Cold są zabiegami medycyny estetycznej na twarz, które pomagają poprawić stan naczynek i poprawiają stan cery. Dodatkowo w tym problemie znakomicie sprawdzą się ultradźwięki. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej ampułki naczynka zostaną znacząco zwężone, a skóra stanie się jędrna i napięta.

5. Problemy z trądzikiem

Aby zredukować trądzik idealna będzie kuracja poprzez zabiegi z użyciem kwasów (migdałowym, salicylowym, pirogronowym i glikolowym). Dzięki kwasom znacznie poprawimy stan cery, zredukujemy wypryski i przebarwienia. Zabiegami, które również pomogą zredukować sam trądzik, ale i przebarwienia oraz blizny potrądzikowe są Retix C i Acnelan. Retix C wykorzystuje działanie retinolu, witaminy C oraz antyoksydantów. Acnelan to metoda opierająca się na połączonym działaniu 4 składników (sodium lepargilate oraz kwasów migdałowego, salicylowego oraz szikimowego).

6. Słaba kondycja włosów

Jeśli naszym celem jest poprawa kondycji włosów, nadanie im gęstości i zredukowanie wypadania, na sam początek kluczowe będzie ustalenie przyczyn tracenia włosów. W tym celu idealne będą badanie Trichogram i Trichoskopia, które umożliwiają uzyskanie takiej diagnozy. Mezoterapia igłowa osoczem oraz mezoterapia igłowa koktajlem witaminowym działają w głębokich partiach skóry, umożliwiając znaczną poprawę kondycji włosów.

Możesz wykonać opisywane zabiegi na twarz w Clinica Cosmetologica. Ponadto masz także możliwość skorzystania z możliwości udania się na darmowe konsultacje w klinice, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat nawet jeżeli nie zdecydujesz się na zabieg.

 

5 (100%) 27 Głosów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =