Skuteczny krem na trądzik

Trądzik jest to zmiana na skórze, z którą zmagać często muszą się nie tylko nastolatkowie, ale również osoby dorosłe. Powstawanie trądziku jest najczęściej związane z systemem łojowym i hormonalnym, a do przyczyn jego powstawania może należeć między innymi: picie za małej ilości wody, nadmiar kwasu oleinowego (który znajduje się chociażby w podkładach służących do makijażu) i wiele więcej. Oczywiście zdarza się, że wiele osób cierpi na trądzik ze względu na uwarunkowania genetyczne. Wtedy z pomocą może przyjść nic innego, jak dobry krem przeciwtrądzikowy. 

Jak działa dobry krem na trądzik?

Łagodzący krem działający na trądzik ma za zadanie przede wszystkim zwalczanie występujących pryszczy albo niwelowanie ich nadmiaru. Oczywiście jak każdy kosmetyk, krem przeciw trądzikowy również powinien zostać bardzo starannie dobrany, szczególnie wtedy, kiedy nie został taki preparat przepisany przez lekarza.

Decyzja o wyborze odpowiedniego produktu zależy od kilku elementów. Najlepiej, jeśli krem przeciw trądzikowi zawiera składniki pochodzenia wyłącznie naturalnego. Istotne jest także, żeby preparat nie zawierał substancji zapachowych i barwiących, które mogą tylko bardziej podrażniać skórę. Odpowiedni krem łagodzący w swoim składzie powinien posiadać składniki które działają:

  • przeciwzapalnie,
  • przeciwbakteryjnie,
  • regenerująco,
  • nawilżająco,
  • rozjaśniająco.

Produktem, który posiada wszystkie te składniki i jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającej skórze, jest serum Sevolium. Krem ten bazuje tylko na naturalnych składnikach, dzięki czemu jest nie tylko skuteczny, ale i ekologiczny. Kremów takich na rynku jest bardzo mało, jednak Sevolium jest w stanie zwalczyć największe problemy skóry trądzikowej. Krem redukuje wypryski (sprawia, że się goją, a nawet powstają jeszcze rzadziej), zmniejsza istniejące blizny potrądzikowe, niweluje świecenie się skóry, pielęgnuje oraz nawilża. Ponadto, mało który produkt jest w stanie zapewnić użytkownikowi działanie przeciwzmarszczkowe oraz zmniejszające widoczność naczynek.

Naturalne składniki kremu

Jak już wcześniej wspomniano, dobre kremy przeciwtrądzikowe powinny zostać skomponowane z wyselekcjonowanych składników. W przypadku kremu Sevolium, w powstaniu zdrowszej cery pomagają mu takie składniki jak ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z nagietka czy wyciąg z drożdży i jeszcze wiele innych, naturalnych składników.

Dodatkowym plusem jest to, że nawet jeśli uda się już zlikwidować powstawający trądzik, można Sevolium używać jako krem służący do codziennej pielęgnacji, podtrzymujący oczyszczanie.

5 (100%) 9 Głosów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

86 + = 87