Jak powinno się prawidłowo regulować brwi?

Z pewnością wiele kobiet zadaje sobie pytanie, ile kosztuje regulacja brwi oraz jak należy wykonać taki zabieg. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że henna i regulacja brwi wykonywane podczas jednaj wizyty kosztują znacznie taniej. Warto wiedzieć, że naturalnie piękne brwi są prawdziwą rzadkością. Większość z nas musi regularnie usuwać włoski z brwi, aby wyglądały dobrze i schludnie oraz nie zepsuły ogólnego wyglądu twarzy. Jednak regulacja brwi nie zawsze jest wykonywana najlepiej, ponieważ albo depilujemy zbyt wiele włosków, albo też nie dostosowujemy kształtu brwi do konturów twarzy albo też nawet najlepsza henna do brwi lub także henna na rzęsy zostaje podczas tego zabiegu zniszczona.

Regulacja brwi nie jest łatwa

Można jednak uniknąć tych błędów w łatwy sposób. Kształt i grubość brwi powinny być dopasowane do kształtu twarzy, a nie do dominującej aktualnie mody. Nawet regulacja brwi u mężczyzn powinna przebiegać według tych wytycznych, ponieważ brwi mężczyzn są podobne do tych kobiecych.

Potrzebujesz zabiegu na twarz i ciało? Umów się na bezpłatne konsultacje z kosmetologiem w Gdyni!

Nie każdy umie zrobić to sam. Warto skonsultować się z kosmetologiem, który dopasuje kształt brwi do naszej twarzy, dzięki czemu ją odmłodzi. Chcesz informacji? Napisz lub zadzwoń:

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Jak regulować brwi?

Jak dostosować brwi? Aby sprawdzić, czy twoje brwi przebiegają się we właściwym miejscu, należy nałożyć ołówek na twarz. Muszą one przebiegać na tej samej długości, co nasze oczy. Dopiero wówczas zaczynamy określać ich prawidłowy kształt. Możemy narysować kształt brwi ołówkiem, aby nie wydepilować ich za bardzo. Przed rozpoczęciem depilacji można również przyłożyć lód na brwi, ponieważ zmniejszy on ból. Skóra powinna być dobrze oczyszczona. Aby dokładnie wydepilować brwi regulacja powinna być przeprowadzana w dobrym oświetleniu. Przydadzą się nam wówczas również lustra powiększające, które zapewnią na większą precyzję. Warto także wiedzieć, że także regulacja brwi męskich powinna być przeprowadzana w ten sam sposób. Usuwanie włosków musi odbywać się zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Opłaca się mieć dobrze wyregulowane brwi, ponieważ podkreślają one piękno naszych oczu i dodają charakteru naszej twarzy.

5 (100%) 5 Głosów
4 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 75 = 83