Czy henna na brwi jest nadal popularna?

Każda kobieta marzy o pięknej oprawie oczu, która podkreśli rysy twarzy i wyeksponuje urodę. Bardzo duże znaczenie mają tutaj brwi, których wielkość, kształt i kolor powinny być optymalnie dopasowane do każdej twarzy indywidualnie. Co jednak zrobić, jeśli matka natura nie obdarzyła nas ciemnymi, równymi brwiami? Pomóc może henna brwi, która tak naprawdę jest stosowana przez kobiety od pokoleń w celu poprawy własnej urody.

Henna na brwi – warto?

Bardzo często zdarza się tak, że nie jesteśmy zadowolone z wyglądu naszych brwi. Henna może spowodować, że nasza twarz będzie wyglądała zupełnie inaczej. Przyciemnienie spowoduje, że oprawa oczu stanie się bardziej wyrazista, a ewentualne „braki” zostaną uzupełnione. Wszystko to pozytywnie wpłynie na naszą aparycję, a w związku z tym również i na samopoczucie – więcej o hennie i wyglądzie tutaj.
 
Henna może być nakładana w profesjonalnym salonie kosmetycznym, ale możemy ją też zaaplikować samodzielnie we własnym domu. Henna do brwi dostępna w różnych drogeriach może mieć postać proszku, z którego należy przed użyciem przyrządzić właściwy roztwór z wodą, albo postać żelu, który jest z kolei od razu gotowy do użycia. Oczywiście ta druga forma jest dużo wygodniejsza i szybsza.

Jak nakładać hennę?

Henna na brwi powinna być nałożona w odpowiedniej ilości i możliwie jak najdokładniej. W przeciwnym razie można uzyskać komiczny efekt, który uroku nam nie doda. Przed nałożeniem warto wykonać próbę uczuleniową, która uchroni nas przez przykrą niespodzianką. 
 
A jaka jest najlepsza henna na brwi? Tak naprawdę nie da się na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Nawet henna rekomendowanej marki, za którą dużo zapłacimy, może źle się sprawdzić, jeżeli przeprowadzimy cały zabieg niewłaściwie. Jeśli jednak podejdziemy do tego profesjonalnie, to nawet korzystając z najtańszej henny dostępnej na rynku możemy uzyskać doskonały efekt. 

Myślisz o zabiegu na twarz lub na ciało?

Odwiedź salon w Gdyni!
Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje z kosmetologami. Dzięki temu nie musisz się martwić, jaki zabieg wybrać – specjaliści Ci w tym pomogą.
Sprawdź:
Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/
5 (100%) 8 Głosów
4 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =