Jak efektywnie odmłodzić twarz?

Co trzecia kobieta na świecie jest niezadowolona z wyglądu swojej twarzy. Podstawowym czynnikiem negatywnie wpływającym na to zjawisko jest zniekształcony owal twarzy. Obwisłe policzki, opadające kąciki ust czy nadmiar skóry na twarzy to bardzo problematyczne zmiany skórne. W takim przypadku zwykłe kremy liftingujące nie wystarczają.

Efektywne odmładzanie twarzy

Kiedy zwykłe kremy nie pomagają na modelowanie twarzy warto zastanowić nad zabiegami odmładzającymi twarz. Usługi z dziedziny medycyny estetycznej pozwalają podkreślić rysy każdej twarzy. Do najbardziej znanych zalicza się lifting twarzy. Nie tylko poprawia wygląd skóry, ale przede wszystkim spłyca zmarszczki i likwiduje obwisłe policzki.

Dostępność i różnorodność usług kosmetycznych pozwala na skorzystanie z następujących zabiegów:

  • Palomar Emerge to najefektywniejszy laser na twarz, ponieważ już po jednym zabiegu skóra staje się zregenerowana. Za pomocą frakcyjnego lasera tkanki skórne ulegają stymulacji, dzięki czemu pojawiają się nowe włókna kolagenu i elastyny. W efekcie skóra zostaje napięta.
  • Laser Harmony XL pro NIR pozwala ujędrnić skórę, poprzez kurczenie się włókien kolagenowych. W zabiegu wykorzystywany jest laser, który podnosi temperaturę tkanek nawet do 40°C.
  • Surgen to zabieg, który do ujędrnienia skóry twarzy używa malutkich igiełek. Dzięki nakłuciom do skóry przesyłane są impulsy elektryczne, a poprzez nie poprawie ulega gęstość skóry.
  • GeneO+ to zabieg wykorzystujący naturalne zdolności organizmu. Do skóry przesyłane są wiązki dwutlenku węgla, dzięki czemu krew wzbogaca się w świeży tlen. Tkanki zostają dotlenione, a skóra odżywiona, zregenerowana i uelastyczniona.

Wiele kobiet ukończywszy 40 czy 50 lat zauważa, że ich skóra nie jest tak samo jędrna, elastyczna i młoda. Związku z czym, w pierwszym kroku sięgają po kremy przeciwzmarszczkowe i mocno liftingujące, które nie zawsze dają wymarzonego efektu. Wtedy też pojawia się zasadnicze pytanie „jak odmłodzić twarz” przy pomocy innych środków. Najlepszym wyjściem jest sięgnięcie po skuteczne metody medycyny estetycznej.

5 (100%) 1 Głosów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + = 11