Depilacja laserowa – dlaczego warto się zdecydować?

Każda kobieta, która marzy o pięknej, gładkiej, delikatnej skórze bez zbędnego owłosienia powinna zastanowić się nad odpowiednią metodą, która może jej to zapewnić. Istnieją zabiegi, które są bardzo skuteczne, bezpieczne i dają ogromne rezultaty. Jedną z takich metod jest depilacja laserem. Jest to skuteczna, bezpieczna, bezbolesna metoda, która daje trwałe rezultaty. Jest to metoda przeznaczona przede wszystkim dla kobiet o ciemnym, twardym, szorstkim, szybko odrastającym owłosieniem, nad którym ciężko zapanować. Wiele kobiet niezależnie od wieku boryka się z tym krępującym problemem. Codzienne golenie, depilacje w domu za pomocą depilatora, depilacje woskiem i ciągle brak efektu.

Jedną z metod, które daje nam dzisiejsza medycyna estetyczna jest depilacja laserowa. Bardzo dobrze sprawdza się w tej roli laser vectus. Jest to najnowocześniejszy technologicznie laser diodowy, który cechuje się najwyższą jakością, największą skutecznością oraz bezpieczeństwem. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą usunąć owłosienie z różnych partii ciała. Do najczęściej wykonywanych zabiegów za pomocą tego urządzania zaliczają się:

  • depilacja laserowa pach,
  • depilacja laserowa twarzy,
  • depilacja laserowa wąsika, tego rodzaju zabiegom poddają się zarówno mężczyźni jak i kobiety o ciemnym zaroście. Usuwanie wąsika laserem to metoda zarówno dla kobiet o ciemnym zaroście, który jest bardzo widoczny. Korzystają z niej również mężczyźni. Dzięki tej metodzie nie muszą martwić się codziennym goleniem, które pochłania czas. Dzięki temu zabiegowi mężczyzna nie musi się golić, tracić czasu, a przy tym nie mieć zbędnego wąsika.
  • depilacja laserowa pleców, tego rodzaju zabiegom bardzo często poddają się panowie, którzy mają problem z bujnym owłosieniem tej partii ciała,
  • depilacja laserowa nóg, mogą być toi całe nogi lub tylko wybrana część,
  • depilacja laserowa okolic intymnych – u mężczyzn nie jest wykonywana ze względów zdrowotnych, mężczyźni nie mogą poddawać się zabiegowi tej okolicy ciała ze względów bezpieczeństwa zdrowotnego.

Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera diodowego, który wyposażony jest w specjalną głowicę, która wytwarza światło przenikające do skóry. Tam światło lasera pochłaniane jest przez melaninę. Dzięki temu rozgrzania, zniszczenia komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych. Uniemożliwia regenerację, odbudowanie, odnowienie się komórek macierzystych, dzięki czemu włoski nie odrastają. Depilacja laserowa w Gdyni daje ogromne rezultaty, które zauważalne są już po pierwszym zabiegu – o tym więcej tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html. Należy jednak pamiętać, że dla końcowego rezultatu zabieg należy przeprowadzić kilkukrotnie. Jest to uzależnione od powierzchni, rodzaju owłosienia oraz tempem jego wzrostu.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Zabieg za pomocą tej metody nie daje skutków ubocznych. Jest bezpieczny. Nie daje żadnych negatywnych skutków, które mogłyby zagrozić zdrowiu lub życiu osoby, u której przeprowadzany jest zabieg.

Epilacja laserowa opinie

Opinie osób, które skorzystały z tego rodzaju metody na pozbycie się zbędnego owłosienia są bardzo zadowolone z rezultatów. Zabieg ten cieszy się bardzo dobrymi opiniami oraz rezultatami przeprowadzonych zabiegów. Jest bardzo skuteczny i daje ogromne rezultaty już po pierwszym zabiegu.

Depilacja laserowa koszt

Ceny za tego rodzaju zabieg nie są zawyżone. Istnieje możliwość zabiegów po cenach promocyjnych oraz zabiegi łączone – tak zwane pakiety kilku partii ciała wychodzą zdecydowanie taniej.  Tego rodzaju informację znajdziemy na stronie internetowej. Będą tam wyszczególnione partie ciała wraz z cenami za zabieg lub serię zabiegów.

Depilacja laserowa a ciąża

Nie odnotowano żadnych informacji na temat zagrożenia wynikającego z przeprowadzonego zabiegu. Informację na ten temat nie zostały udowodnione. Warto poradzić się lekarza ginekologa lub osoby, która będzie przeprowadzała zabieg laserowego usuwania owłosienia.

Zabiegi laserowe Vectus to innowacyjne, przełomowe zabiegi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Zabiegi są bezbolesne, skuteczne, dają długotrwały efekt. Zapewniają także komfort osobie, u której przeprowadzany jest tego rodzaju zabieg. To szansa na piękną, delikatną, gładką skórę bez zbędnego owłosienia.

5 (100%) 16 Głosów

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3